Dva poslanci KSČM vyrazili na Donbas, Ukrajina zuří

neděle 17. leden 2016 04:16

  Diskusní příspěvky ke stejnojmennému článku na Novinkách.cz jsem vybral k zamyšlení - ne jako nějaké závazné pravdy. Fakta uvedená diskutéry jsem neověřil.

Jiří Buriánek, Liberec

Porošenko se stále nemá k tomu, aby objasnil osud náčelníka generálního štábu Ukrajiny Viktora Muženka.
Generál Muženko zostudil Porošenka, když ho před rokem prohlásil za lháře, protože Ukrajinci prý nikdy nebojovali a nesetkali se na východě s jednotkami pravidelné Ruské armády, ale pouze se zúčastněnými jednotlivci.
Následující den se gen. Muženko večer cestou k rodině záhadně ztratil.

Zdeněk Cvrček, Liberec

Nefandím rozpadu Evropských států na pidistátečky, ale přesto:
Jestliže ČR uznala Kosovo, nemá právo bránit vzniku samostatného Donbasu.

Pavel Malinovský, Smiřice

Radši deset řadových komunistů, co zůstali, než jednoho elitního, co je dnes velký kapitalista a vyhazuje lidi z práce a nadává na komunisty.

Vojtěch Kučera, Klášterec nad Ohří

„Dva poslanci KSČM vyrazili na Donbas, Ukrajina zuří...“

Když Ukrajina zuří, pak se stalo něco dobrého... :-)

Nemám pravdu... zakázané slovo...? :-)

Jaroslav Bořuta, Králův Dvůr

Raději navštívím ona místa osobně, než si nechám vymýt mozek fašistickou propagandou.Chválím.

 

Jiří Kovařík, Praha 5

Taky volím KSČM. PŘÍŠTÍ VOLBY BUDEME MÍT 55% HLASŮ. A potom vám ukážem!!!! Zdar soudruzi v lepších čase. Soudruh Kovařík.

 

Prof.PhDr.Livie Kovaříková CSs, Praha

Poslové lepší budoucnosti. KSČM zanedlouho bude mít 50% hlasů ve volbách. Znárodníme vše a všichni všechno budeme mít dohromady!!! JZD, Jednota, Mototechna Poldi Kladno, vše bude. Volím třešně.

 

Ať žije KSČM!

 

Jiří Vácha, Klášterec nad Ohří

Ti dva poslanci jsou imigranti... ale je jasne, ze levicova KSCM bude podporovat levicove ruske jednotky, ktere nezakonne okupuji Ukrajinu.... Muze mi nejaky rudoch vystvetlit, kde furt berou tanky, zbrane a naboje? Nebo snad kazdy mel v garazi zaparkovany tank a obchod se zbranemi?

 

Oldřich Pokorný, Jimramov

Vysvětlím, ale něco za něco. Vysvětlete mně, kde bere zbraně a munici IS, a já vám na oplátku vysvětlím, kde berou zbraně v Doněcku.

 

Jaroslav Bořuta, Králův Dvůr

Pane Vácho, veškerou výzbroj mají od ukrajinské armády, která se doslova rozpadla a většina dezertovala. Na straně Ukrajinců bojovaly stovky žoldáků. Stačí?

Štefan Kmeto, Rýmařov

Ukrajina zuří? Určitě Ukrajina? A nebude to jenom Sionista Arsenij a další izraelští a američtí vetřelci?

 

Jitka Kosinová, Praha

„Ukrajinskou diplomacii rozčílila...“

To jakože tu bandu oligarchů střihnutou náck-ismem? :-))

 

Radim Horčička, Kolín

Že by šťouchli do hovínka???

 

Jiří Kovařík, Praha 5

KSČM BODUJE. SOUDRUZI NEDEJTE SE! JSME S VÁMI! ZA NÁROD!

SOUDRUH KOVAŘÍK

 

Josef Čech, Třemošnice

“Porošenko mele z posledního a nový převrat na Ukrajině je na spadnutí. Dost bylo čokolády!“

- To jsou slova Ukrajince.

 

Vladimír Dostál, Český Dub

Od kdy je zakázáno jezdit do Donbasu? Tak tam jeli, k nám taky jezdí Ukrajinci do ČR.

 

Marek Suchý, Beroun

Na co si ty socky ukrajinský pořád hrajou? Oddělily se, na nohy se postavit neumí a pořád se jim něco nelíbí.

 

Daniel Srdce, Březová

To že představitelé krachujícího států zuří, je myslím každému na západ u zadnice. :D

 

Ivan Krejčí, Třebíč

Správně molodci... Pozveme sem i soudruhy z Číny a Ruska... Pak tu všechny zavřeme a dělníkům tentokrát dáme okovy. Žádná milost. Ukážeme vám tvrdou pěst komunistů... Kdo s námi nebude souhlasit, toho popravíme jako soudruh Kim... Uráááá! Sebereme všem všechno... Jen my můžeme mít doma barevné televize a auta... Vy, lůzo dělnická, nemáte nárok ani na pomeranče... Urááá! Soudruh Lenin... Uráááá! TAK CO?? DOSTANU TEĎ NĚJAKÝ ZELENÝ?? HIHIHI!

 

Jitka Kosinová, Praha

Zelený jsou na žlučník. Vám by se šikl Lexaurin či Diazepam. :-)

Oba dva pánové - Ondráček a Mackovík se s tím zkrátka nepářou, není na škodu se přesvědčit na vlastní oči jak to tam teď vypadá. Média jsou silně tajuplná... tedy jak na co :-)

 

Michal Vlček, Praha 8

A jejda, co tomu poví americký velvyslanec? To zase někoho ve jménu vládců světa pokárá? Přeci jen je to vážná věc- ti poslanci se patrně dozví na místě pravdu, kterou nikdo nebude moct regulovat, kontrolovat, cenzurovat! A sdělovací prostředky tak usilovně vytvářející obraz hodného, mírumilovného Američana budou mít zase spoustu práce.


Pro p. Krejčího: Jsi cvok! Viděl jsi, jak dnes v továrnách dělník smí jít čůrat jen na písknutí? Jaké mají mnohdy podmínky u těch tvých "úžasných modroptáčníků", lezoucích do zadku USA? Člověče, vzpamatuj se! Dnes je třeba cenzura ještě větší, než za komárů!

 

Josef Čech, Třemošnice

Fašisté zuří!

 

Stanislav Tichý, Praha 9

Asi jeli hledat ty snajpry, co stříleli do policajtů na Majdanu, aby vyhrotili situaci; myslím že pocházeli ze země, které říkám Globální predátor.

 

Josef Vlk, Tovačov

Ale ale, tak ono Doněcko je ještě Ukrajinské?

A kdyby ne, pokud by dovezli doláče, byli by rodní bratři.

 

Milan Galbavý, Hlučín

Čeho se bojí? Že by zjistili pravdu? No jo, ono je jedna věc tady lhát národu a druhá si to ověřit na místě. Jo, jo, lež má krátké nohy.

 

Vladimír Dort, Velvary

Na to, kolik tu Ukrajinců má práci, tj. že živíme statisíce rodin na Ukrajině, tak by ukrajinská diplomacie měla držet hubu.

 

Libor Studnička, Týn nad Vltavou

Ukrajina je po demopravdolásko-Majdanu v krachu. Nepodařilo se jim vůbec nic pozitivního. Jenom prázdný štěkot. Dva poslanci KSČM to již snad zhoršit nemohou, nebo ano?? Fakt je, že Ukrajinci neprdí přesyceností a nechrochtají blahem i přes pomoc strýčka Sama a EU a nemyslím si, že by na tuto situaci měli sebemenší vliv vyznavači Maxismu.

 

Vítězslav Veselý, Nové Strašecí

To koukám! Dva celkem nevýznamní poslanci z nevelké země si zajedou na Donbas. A vypadá to na to, že s tím oběží Petro do Bruselu. :-))

To je"tyjátr",to už je něco! :-))

Ale myslím, že je to takto: Vaši poslanci se vloudili přes Rusko na Donbas.Tuto neslýchanou urážku odčiníte jedině penězi! Jinak ne! Splatíte naše dluhy a pak budeme kamarádi. :-))

A dáte nám něco dopředu na útratu. Tak bych to viděl. :-)

Oni jsou dost mazaní a momentálně velmi dezorientovaní. Co bude, až jim Unie zavře fabriky – skrze "společné podniky"?Ti budou čučet na drát nad tím, kam se cpou. Ale komu není rady... Poznají brzy!


Libor Studnička, Týn nad Vltavou

Ale bóóóžinku, toho "demokratického křiku tady", copak se demopravdolásce nelíbí??? Nedivím se že se vám to Kárlovi a Štěninovi chlapci nelibí. Přivezli tam 150 tanků, 3 balistické jaderné střely, dvě atomové ponorky, 15 letadel, a nespočet nábojů.

 

Josef Laňka, Podhradí

Jaká pak ztráta a neúcta ke svrchovanosti těch banderovských (j)elit. Nikdy žádnou úctu u mě neměli i když nejsem a nebyl sem komanč. A ke kimovi mne neposílejte, nemám na letenku :-)

Ivan Popovič, Horšovský Týn

Zajímavá země, ta Ukrajina. Už několik let se jim tam do svrchovanosti montuje silně Amerika a nevadí to. Teď tam přišli dva komunisté z České republiky a Ukrajina se cítí být ohrožena. Teda, řeknu vám, ti komunisté, to musí být nebezpečná zbraň.

Jan Fister, Havířov

„Jsou rovněž v rozporu s oficiálním postojem České republiky a Evropské unie, které odsuzují ruskou agresi vůči Ukrajině.“

“...došlo k ruské anexi Krymského poloostrova“

Pokud je mi známo, tak agresi vůči ukrajinskému lidu začal a dodnes dělá Pravý sektor za podpory ukrajinské armády olemován nacistickými symboly!
Překvapuje mne, že k tomu EU ani Česká republika nezaujaly žádný postoj ani nevydali žádný protest !

A co se týče té anexe, tak i zde již byl připraven Pravý sektor a různé polovojenské fašistické skupinky udělat čistky dle svých představ a poté Krym předat Západu!
Na vojenské základny na Krymu se už Amíci docela těšili!
Jenomže na Krymu bylo svobodné nezávislé referendum za dozoru západních pozorovatelů, kteří neshledali nic, co by mohlo označit referendum za zmanipulované a neplatné!
Krym - jako autonomní republika - měl a má právo si v referendu rozhodnout, ke komu patřit a vybral si Rusko!
A to Západ - USA - nemůže rozdýchat!

Dana Šrajbrová, Staňkovice

Já si myslím , že by tam měli vyrazit poslanci i s jiných stran, když byli na Majdanu, proč se při hledání pravdy nevypravit i na druhou stranu barikády? A ještě by mohla EU vybrat z každé země poslance, ať se seberou a vidí, co chtějí lidé jinde než v Kyjevě, když místo vlády zlodějů dosadili vládu vrahů; jinak klid nebude a kecy politiků jsou potom na nic a občanská válka, jak říká pan prezident Zeman, nikdy neskončí...
Pravda a láska se musí hledat, ta nikdy není absolutní, a hlavně, každý tu pravdu má jinou... Není nic horšího, než se vměšovat do jiných států, ale toto, že si někdo odjede a chce vědět a vidět na vlastní oči, když už se to rozeštvalo, je správné... A komu se to nelíbí nechť si pr-el políbí!

 

Milan Drahoš, Luže

Chudáci Ukrajinci již pochopili, že se stali pouze ,,užitečnými idioty“ v rukou těch, kteří tahají za provázky a rádi by ovládli tento svět.
Naočkováni protiruskou hysterií dokázali svoji zem přivést k bankrotu.
Smutné je, že i my, Česká republika, jsme se přiklonili k té poněkud zvrácené demokracii uplatňované na Ukrajině, kde státní převrat alias puč v režii cizí mocnosti je považován za demokratický projev, a svobodné volby pomalu poloviny národa jsou předem demokraticky neuznány a označovány za akt separatizmu a terorizmu.
Naše hloupé vazalství k současnému rozvraceči světa se nám vrací jak bumerang - a bude hůř.
Demokracie se za chvíli stane sprostým slovem.

 

Jan Kalecký, Mimoň

Jen si přečtu spojení anexe a Krym a nestačím se divit, kolik je tu proti komunistických občanů, kteří toto spojení stále dokola papouškují.
Krym se po referendu připojil k Ruské federaci - nedalo se ani nic jinýho čekat, když většina obyvatelstva je ruská. Vlastně se vrátili domů po mnoha letech, kdy jim jeden ožralej Ukrajinec odepřel možnost se proti tomu nějak vyjádřit, vlastně jim Krym ukrad a přivlastnil si ho pro papoušky. Podívejte se, odkud Chruščov pocházel; mimochodem byl to komunista. Pro Ukrajinu je asi vlastní si jen brát, nic nic nevracet, za nic neskládat účty; už dlouho mi připadají jak naši cikáni.

Evžen Dokoupil, Halže

Krásný večer všem diskutujícím! Současně vyjadřuji i já své pohoršení nad tím, že na Donbas jeli - dokonce dva - komunističtí poslanci. Jak si to vůbec bez souhlasu pánů z ODS,TOP O9, Starostů mohli dovolit? Vždyt jedinou správnou reprezentací byli a trvale v našich srdcích jsou pánové Štětina, Švarcenberk a někteří jiní, kteří byli naopak na Majdanu přátelsky uvítáni pro svoje "sjednocovací a mírotvorné názory". Tehdy se nóta nechystala? Zřejmě ti komunisti vůbec nechápou, že CO je schváleno paní Němcovou, Bendou, Kalouskem, tak pouze to se bude dělat, neboť právě "ODS je připravena vládnout v tomto státě" (prohlášení Fialy na kongresu v Ostravě dnes odpoledne). Nemohu se ale jaksi zbavit dojmu, že už tu nějakou dobu vládli a většina národa si oddechla, když konečně dovládli. NEBO SE PLETU? NIKDO NEMŮŽE TOLIK DÁT, KOLIK ONI JSOU SCHOPNI SLÍBIT. Jen naprostý hlupák jim může uvěřit a volit je - PAMATUJTE!

Michael Linhart, Praha

Nevím, proč se Ukrajinci rozčilují? Precedens k situaci, která je nyní na Ukrajině, kde některé oblasti usilují o sebeurčení - viníkem není Rusko. Celou situaci je nutno vidět v celkové politické situaci a - když už - i v politické korektnosti! Nemůžeme se divit, když USA notně napomohly neobvyklému řešení a precedentnímu geopolitickému řešení Kosova. A není přeci možné, aby někdo určoval a měřil dvojím metrem a druhému zakazoval provést v zájmu svých legálních obranných zájmu to stejné. Vezmeme-li v úvahu, kde jsou hranice a výsostné zájmy Ruska a kde USA? Chce-li někdo někoho poučovat a žádat, aby dodržoval mezinárodní zákony, měl by to být především sám a jít i příkladem a vzorem! Neustálé se vměšování do vnitřních záležitosti jiných zemi určitě není tou pravou cestou k demokracií! O ni by měli rozhodovat jen a pouze občané dané země.

 

Miroslav Bagar, Ostrava

Nynější vládnoucí garnitura havloidů, pokrytců, proamerických, prozápadních lhářů, gangsterů a mystifikátorů se dostala k moci hesly "láska a pravda vítězí nad lží a nenávistí", "nejsme jako oni", "nebude kapitalismus,nezaměstnanost,nebudou chudí a bohatí,nebudou bezdomovci, bude demokracie, svoboda, humanismus, mír, občanská společnost, nebude perzekuce, nebude cenzura a zavírání - šikanování jiných názorů a myšlenek a prý se budou mít všichni dobře. Po 17.11.1989 přišla doba temna a sociální nespravedlivosti! Opilec Havel, často zblitý svými zvratky, se nechal koupit agenty CIA, vymyslel v souvislosti ze SFRJ tzv. "humanitární" bombardování hlavně Srbska a Černé Hory a jeho kamarádka, byvalá ministryně zahraničí USA Olbrichtová, uvedla před novináři, že 500 000 zabitých dětí v Jugoslávií je normální, - no jo, když její společnost v Kosovu těží lignit za 400 000 000 dolarů ročně, když jde o zájmy a zisky hegemonistického USA, tak se jde přes mrtvoly a demokracie, lidské práva a svobody se mohou porušovat!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vybral a bez cenzury z příspěvků ze dne 16. a 17. ledna 2016 sestavil

Darius Nosreti

Související články


Poslední články autora

Darius Nosreti

Darius Nosreti

Píši o všem kromě hitparád populární hudby, nových aut a fotbalu. (Více témat viz u mne na Facebooku.)

Hledač pravdy, obdivovatel přírody, zajatec krásy a vzpružovatel pokleslé demokracie

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora